9 Temmuz 2011 Cumartesi

* LE PERSONE NON CAMBIANO.....


İnsan 7 sinde ne ise 70 inde de odur. Sanırım bu atasözümüzü bilmeyen yoktur ama acaba gerçekten anlıyormuyuz yada şöyle söyliyeyim inanıyormuyuz ? Ben çok ciddiye almazdım yada daha önce hiç düşünmemiştim. Kendimce "değişir, değişir" derdim. Yok efendim "DEĞİŞMEEEZ"
Bilginiz olsun : Eğer etrafınızda bazı hatalarından dolayı kırıldığınız, sizi üzen birileri varsa sakın değişir demeyin değişmeeez. Onun hamuru bu, böyle işte değişmiş gibi yapabilir ama değişmez. Döner dolaşır bir yerde mutlaka özüne döner. Sakın unutmayın ve hep hazırlıklı olun.
Hazırlıklı olun derken gerilmenize hiç gerek yok unutmayın. Bir kitapta : Işık olmaktan bahs ediyor. Işık olmak, ışığı içinde hissetmek, nirvana gibi. Gerçekten ışığı içinizde hissederseniz artık tamam hiç kimse sizi üzemez canınızı sıkamaz. Sadece gülümseyin, hayatınıza gülümseyerek devam edin ona da gülümseyin belki ışığı hisseder. Ben öyle yapıyorum ve inanın o kadar faydasını görüyorum ki. Karşımda ki, hani o değişebilse daha iyi insan olabilecek ama değişmeyeceğine emin olduğum insan yar ya belki de ışığı falan hissetmiyor ve bana sinir oluyor. Ama elimden bir şey gelmez. Hepinize tavsiyem asla unutmayın * : İnsanlar değişmez.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder