6 Ekim 2011 Perşembe

GÜZEL BİR TESPİT...........

 Şimdi döverken birazda seveyim dedim ve hoş bir konudan bahsetmek istedim. Biraz eski bir haber ama mutlaka yazmalıyım dosyamdan bulup çıkardım.
Bu memlekette de güzel şeyler oluyor. Ama çoğundan  haberimiz olmuyor. Wallpaper dergisi takipçisiyimdir. Onun gibi bir dergide bizden birşeyler olunca çok mutlu oluyorum. Nisan sayısında haber olmasak ta bir reklamımız var. Turkish Ceramics reklam vermiş. Reklam çok başarılı. Sonra sırf meraktan, Turkishceramics'in web sayfasına girdim (-ki daha önce hiç girmemiştim) oda başarılı. Sonuç Türk seramikçileri tebrik ederim, başarılı işlere imza atmakla kalmayıp tanıtım için güzel kanallar buluyorlar. Bulabilirsem dergide ki reklam sayfasını da paylaşırım çok hoş tam sayfalık bir reklam. Evdeki dergiden çekip paylaşsam olmaz, kalitesiz olur. Online da henüz bulamadım.
Tavsiye ederim hepinize, şahsen benim ufkumu açan, çok keyifli bir dergidir kendisi. Bir de amatör seramikçilikten midir ? nedir ? bilemem ama seramik ile ilgili her gelişme çok hoşuma gidiyor. Tamam ihracat çok yüksek ama fasonculuktan kurtulup, marka olmak en harikası olacak bence. Hem zaten seramikte  çok iyiyiz çooook. Türk seramiği dedirtmek lazım, duyurmak lazım. Hep güzel haberler okumak üzere......

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder